cenník | doplnkové služby | obchodné podmienky | vzorkovník | kúpiť
... v objatí pohody e-shop  home  --AKCIA--  o fluffy  produkty  kontakt  FAQ 

MATERIÁL

Sedací vak Fluffy je vyrobený z materiálov, ktoré sú bežne používané v nábytkárskom priemysle. Vnútro pozostáva z polystyrénových guličiek s priemerom 3-5 mm, ktoré sú špeciálne vyrábané pre použitie v nábytkárskych výrobkoch. Polystyrénové guličky používaním zmenšia svoj objem, preto je vhodné po čase dosypať časť novej výplne. Pre tento účel je sedací vak Fluffy vybavený otvorom, ktorý je zabezpečený proti samovoľnému otvoreniu sústavou 3 suchých zipsov a dostatočnou dĺžkou otvorového tunela, zasunutého do vnútra sedacieho vaku Fluffy, čím je otvor chránený pred namáhaním. Povrchový poťah je zhotovený z kvalitných látok s vysokou odolnosťou proti oderu. Látky všetkých variantov sedacích vakov Fluffy je možné jednoducho čistiť vlhkou handričkou. Poťah nie je snímateľný, priamo pod ním sa nachádzajú výplňové guličky.

POUŽÍVANIE

Sedací vak Fluffy je mimoriadne flexibilný, a preto umožňuje množstvo rozličných spôsobov použitia. Môžete na ňom sedieť, pololežať i ležať, je ideálny pri čítaní, pozeraní televízie alebo aj pri leňošení či poobedňajšej sieste. Je vynikajúcim spoločníkom pri detských ale aj dospeláckych hrách. Plne sa prispôsobí tomu, kde ho chcete mať a aký má byť. Je vhodný pre dospelých, deti aj zvieracích miláčikov. Je perfektným doplnkom modernej obývačky, hravej detskej izby, či cool študentského pelechu. V úprave „Resist“ a „Ice“ ho môžete pokojne využiť aj vonku.

VÝHODY

Sedací vak Fluffy sa dá jednoducho prenášať a svojím tvarom sa neustále prispôsobuje Vaším momentálnym potrebám. Guličky, ktorými je sedací vak Fluffy naplnený, sú pri jeho používaní v pohybe, prelievajú sa vo vnútri a tým sa prispôsobujú Vášmu telu. Guličky zaplnia každú voľnú škáru, ktorá by mohla vzniknúť medzi sedacím vakom Fluffy a Vami, podoprú a podržia tak Vašu chrbticu v polohe akej chcete a aká je Vám príjemná. Sedací vak Fluffy poskytne Vášmu telu oporu v každom bode po celej jeho dĺžke. Zabraňuje tomu, aby Vaše telo skĺzlo do vykrivenej polohy a chráni pred stŕpnutím svalov. Vďaka výborným izolačným vlastnostiam vytvorí sedací vak Fluffy príjemný hrejivý pocit aj v treskúcej zime.